Tenis partneri

Tenis oynamak istiyorsunuz fakat partneriniz mi yok ya da kimse sizinle oynamak istemiyor mu ? mevcut performansınızı geliştirmek veya boş vakitlerinizi değerlendirmek için bulunmaz fırsat. İster yeni başlamış olun ister tam saha iyi oyuncu olun dolu dolu bir seans sizi bekliyor. Unutmayın ki bir tenis hocası ile antrenman yapmak her zaman daha farklı ve faydalıdır. Ders değil sadece antrenmana yöneliktir. Ücrete kort kirası da dahildir. Bilgi için lütfen mail ya da telefon ile irtibat kurun. Talep ederseniz bayanlara özel olarak yine bayan hoca da partnerlik yapabilmektedir.

Önemli Not: Tenis partneri servisini kullanan oyuncular, bazen hocanın kullandığı topları beğenmeyebiliyor.Hocanızın topunu beğenmeme ihtimalinize karşılık, yanınızda kendi toplarınızı bulundurabilirsiniz. Şunu unutmayın; Kötü top, kötü raket, kötü saha yoktur. Kötü oyuncu vardır : )

Can Gülbudak Tenis Antrenörü
can@cayyolutenis.com

Tenis partneri” hakkında 5 yorum

  1. Tenise 7-8 ay once başlamış biri olarak, bir tenis hocası ile antrenman yapma fikri çok hoşuma gitti…Rica etsem Tenis partneri uygulamanız hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz bana…Hangi saatlerde olabiliyor, ücreti nedir vs…

  2. Ankara’da tenis partneri bulma sıkıntımız var. İyi oynadığını iddia edenlerin mumu, korta çıkınca sönüyor… Tenis hocasıyla antrenman yapmak gerçekten faydalı olacaktır.

  3. İyi oynayan bir tenis partneri bulmak oldukça zordu fakat Çayyolu tenis bu zorluğu ortadan kaldırdı. Tenis severlere tenis oynamayı daha verimli bir hale getirip üst seviyeye çıkarıyor. Teşekkürler Can hoca.

  4. Daha önce özel ders almıştım oyunun ve top kontrolüm bana göre iyiydi. Ama öyle sanıyormuşum aslında benim antrenman eksiğim varmış… Can Hoca ile partner servisini kullandım şu an oyunum baya gelişti. Kendisine teşekkür için buraya yazıyorum hocam sağ ol var ol 🙂

  5. Selam halen devam ediyorsanız birlikte antreman yapmak isterim, müsaitliğiniz ve ücret nedir teşekkür ederim. Selim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön

İçeriğin korunması bakımından, sağ tık kullanıma kapalıdır. MÜDÜRİYET